Wiele osób określa samochód skarbonką bez dna. To powiedzenie nie wzięło się znikąd. Oprócz kosztów zakupu paliwa i obowiązkowego ubezpieczenia, koszty napraw i przeglądów są największym obciążeniem budżetu kierowcy. Korzystanie z usług autoryzowanego serwisu, mimo że wydaje się drogie, w dłuższej perspektywie okazuje się dość opłacalne.

Aby nieco ułatwić wybór pomiędzy autoryzowanym serwisem samochodowym, a prywatnym warsztatem, prezentujemy listę zalet skorzystania z usług certyfikowanego serwisu marki Seat.

Jakość usług w ASO Seat Gdańsk

Nie ma wątpliwości, że naprawy w autoryzowanym serwisie marki Seat są solidnie wykonane. Za wysoką jakością stoją nie tylko oryginalne części, ale przede wszystkim ogromna wiedza pracowników. ASO zatrudniają fachowców, którzy są stale doszkalani przez koncerny samochodowe. Dodatkowo, mechanicy mają specjalne indeksy są stale kontrolowani – dlatego muszą wykonać swoją pracę w jak najszybszym czasie, przy jednoczesnym zachowaniu norm.

Wiedza z pierwszej ręki i rozwinięte technologie w naprawie aut marki Seat i nie tylko w mieście Gdańsk

Na korzyść autoryzowanego serwisu marki Seat Gdańsk przemawia także możliwość konsultacji z inżynierami. Dealerzy w każdej chwili mogą poradzić się inżynierów producenta samochodów, którymi handlują – usprawnia to usunięcie awarii. Atutem ASO jest także dostęp do najnowszego sprzętu i zaawansowanych technologii.

Profesjonalne narzędzia i wyposażenie licencjonowanego warsztatu samochodowego

Zakres działań autoryzowanego serwisu marki Seat Gdańsk obejmuje m.in.:

  • diagnostykę komputerową,
  • przeglądy rejestracyjne,
  • sprawdzanie i ustawianie geometrii kół,
  • wymianę opon i wulkanizację,
  • wymianę amortyzatorów i tłumików.

Pracownicy ASO realizują kompleksowy serwis klimatyzacji i inne usługi związane z diagnostyką, konserwacją i naprawą samochodów. Wszystko to możliwe, dzięki specjalistycznym narzędziom i wyposażeniu dostarczonemu przez producentów. Autoryzowany serwis Seat w Gdańsku pracuje z wykorzystaniem oryginalnych części, które przeszły wszystkie wymagane testy dla części seryjnych.

W rezultacie, klient otrzymuje gwarancję szczegółowej diagnostyki oraz najwyższej jakości wszystkich działań naprawczych. Narzędzia używane w serwisie Seat są kompatybilne z wszystkimi modelami aut tej marki, dlatego mechanicy są w stanie sprawnie zdiagnozować usterkę w Twoim samochodzie i skutecznie ją usunąć.

Gwarancja na samochód – naprawa aut w autoryzowanym serwisie

Nie można pominąć także gwarancji na pojazd. Niemal u każdego producenta warunkiem jej utrzymania i wykonania naprawy na jej podstawie jest regularne serwisowanie i realizowanie przeglądów w autoryzowanym serwisie marki Seat Gdańsk. Mimo że funkcjonuje europejskie prawo GVO mówiące, że można naprawiać samochód w innych warsztatach niż ASO bez utraty gwarancji, w sytuacjach spornych reperowanie pojazdu poza ASO może stać się argumentem dla importera, aby nie uwzględniać gwarancji na samochód, a właściciel pojazdu może być zmuszony do dochodzenia swoich praw na drodze sądowej. mechanik pracujący w serwis seat gdańsk

Zysk przy sprzedaży samochodów marki Seat i innych

Wykonując naprawy wyłącznie w Autoryzowanym Serwisie (ASO) marki Seat masz pewność, że książeczka serwisowa samochodu jest prowadzona starannie i rzetelnie. Dzięki temu dokumentowi przy sprzedaży auta będziesz mógł uzyskać za nie wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że wpisane w książeczce są zgodne ze stanem faktycznym i pojazd ma zamontowane nowe, sprawne komponenty i jest zdatny do jazdy.

Nie tylko samochody marki Seat – wszechstronne działanie grupy Makurat

Grupa Makurat specjalizuje się w sprzedaży i kompleksowej naprawie samochodów Seat Gdańsk i innych marek:

  • Volkswagen (osobowe i dostawcze),
  • Skoda,
  • Cupra.

Szukasz sprawdzonego serwisu samochodowego w Gdańsku? Skontaktuj się z nami!