Centrum
Serwisowe

Nasze centrum serwisowe, w ramach Grupy Makurat, działa nieprzerwanie już od 1997 roku. Długa tradycja oraz doświadczenie w branży motoryzacyjnej sprawiła, że Makurat to wykwalifikowani, dobrze zorganizowani i nastawieni na ciągły rozwój specjaliści w branży motoryzacyjnej. Nasza dbałość o najwyższe standardy oraz ciągły samorozwój zaowocowały uzyskaniem autoryzacji największych światowych koncernów takich jak Volkswagen  czy Tesla.  Certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001 (PN-EN ISO 9001:2015)

Ciesz się jazdą, my zadbamy o resztę!

MAKURAT SERWIS

To autoryzowany, w pełni profesjonalny serwis takich marek jak: Volkswagen, Audi,  SEAT, Cupra, Skoda, Volkswagen Dostawcze. Makurat Serwis to dwa serwisy zlokalizowane w Gdańsku oraz Pępowie k/Żukowa. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze możesz beztrosko ruszyć w podróż.

 

Grupa Makurat to serwis z wieloletnią tradycją, każdego dnia dążymy do wysokiego standardu oferowanych usług, o czym świadczy uzyskany certyfikat ISO.  Zapewnienie profesjonalizmu i wysokiej jakości oferowanych usług jest naszym nadrzędnym celem.

 

Makurat to nowoczesny warsztat samochodowy, oferujący kompleksowe usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji i napraw typowo mechanicznych jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz sprzęgieł.

Nasze usługi

Serwis

Autoryzowany serwis Volkswagen, SEAT, Cupra, Skoda, Volkswagen Dostawcze oraz Tesla w Gdansku i Pępowie k/Zukowa. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze możesz beztrosko ruszyć w podróż.

N

likwidacja szkody

Kompleksowo zajmujemy się całym procesem likwidacji szkody, jesteśmy Centrum Napraw Powypadkowych grupy VGP. W 2021 roku jako pierwszy warsztat w Polsce północnej, otrzymaliśmy autoryzację Tesla Approved Body Shop.

odkup pojazdu

Odkup samochodu w Makurat Auto to szybka i bezpieczna alternatywa dla sprzedaży samochodu przez serwisy motoryzacyjne. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi. 

g

finansowanie

Dzięki szerokiej ofercie kredytów, leasingów i opcji wynajmu, możesz w wygodny sposób sfinansować zakup wybranego samochodu, jednocześnie zyskując pewność korzystania z najwyższej jakości usług. Dla wszystkich samochodów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę w której możesz wybrać dogodny okres finansowania, określić wysokość wpłaty własnej i cieszyć się komfortem jazdy nowym samochodem niezależnie czy planujesz zakup na firmę czy prywatnie.

h

gwarancja

Przedłużoną gwarancję oferują jedynie pewne salony, a program zapewnia spokój i bezpieczeństwo finansowe w okresie użytkowania zakupionego  pojazdu. Gwarancja, to pewność, że w razie niespodziewanej awarii w Twoim samochodzie nie poniesiesz niepotrzebnych kosztów.

ubezpieczeniA

W pokonywaniu kolejnych kilometrów trzeba zapewnić odpowiedni poziomu bezpieczeństwa kierowcy i jego pasażerom. Sprawdź naszą ofertę ubezpieczeń.

l

Stacja kontroli pojazdów

Od roku 2021 posiadamy w oddziale Gdańsk Stację Kontroli Pojazdów GD/ 067/P gdzie możesz zrobić przegląd okresowy swojego pojazdu.

lokalizacje naszych serwisów

Pępowo 

Centrum Napraw Powypadkowych Volkswagen Group Polska. Tesla Approved Body Shop 

Makurat Auto

Oddział Pępowo

Gdańsk

Autoryzowany serwis VW, SEAT, Cupra, Skoda, VW Dostawcze. Centrum Napraw Powypadkowych Volkswagen Group Polska

Makurat Auto

Oddział Gdańsk

Adres:
Gdańska 62,
83-330 Pępowo
Tel. 58 685 95 70

Godziny pracy:
pn. – pt. 7.00 – 17.00
sb. 7.00 – 13.00
cnp@automiras.pl

Adres:
Zawodników 2,
80-729 Gdańsk
Tel. 58 573 58 80

Godziny pracy:
pn. – pt. 7.30 – 18.00
sb. 7.00 – 13.00
gdansk@automiras.pl

umów serwis

grupamakurat.pl | Centrum-serwisowe

Współadministratorem Państwa danych osobowych jest Grupa Makurat zrzeszająca podmioty, które zawarły porozumienie o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 RODO oraz uzgodniły w szczególności, że Spółka Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. z siedzibą w Pępowie, jest odpowiedzialna za wykonywanie czynności wspomagających oraz realizację obowiązku informacyjnego i umożliwienie wykonywania praw osób, których dane dotyczą. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawienia. Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać Tobie w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili masz prawo do wycofania swoich zgód poprzez e-mail rodo@automiras.pl lub kontakt z VGP. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać w Polityce Prywatności.