Program NORAOryginalne części Grupy Volkswagen

NORA® to oficjalny program partnerski Volkswagen Group, który działa na obszarze Europy od 2005 roku.

mechanik w serwisie samochodowym Gdańsk

Program Nora

Program jest skierowany do warsztatów niezależnych, które nie są bezpośrednio związane z markami koncernu i umożliwia im zakup Oryginalnych części koncernu Volkswagen na preferencyjnych warunkach.

Jakie części obejmuje Program serwisowy?
Niezawodne i idealnie dopasowane do naprawianego samochodu – oryginalne części przywracają pierwotne bezpieczeństwo i komfort, zachowując 100%-ową oryginalność pojazdu. Zależy Ci na długim okresie użytkowania części i stawiasz tylko na najlepsze rozwiązania? Wybierz Oryginalne Części koncernu Volkswagen Lubisz oszczędzać i decydujesz się na ekologiczne rozwiązania? Wybierz Oryginalne Części na Wymianę o tej samej jakości co Części Oryginalne, ale w cenie niższej o około 40%. Powstają one w wyniku procesu przetworzenia wcześniej użytkowanych Oryginalnych Części. Twój samochód ma więcej niż 5 lat i nie chcesz w niego nadmiernie inwestować? Wybierz Części Economy, których koszt niższy o około 25% wynika ze zmian konstrukcyjnych i materiałowych oraz ograniczenia liczby dostępnych wariantów części.

Program Nora®

Stały dostęp do oryginalnych części koncernu Volkswagen.

Opieka wykwalifikowanego personelu

Krótki czas dostawy

perfekcyjne warunki handlowe

wsparcie techniczne przy naprawach

dostęp do specjalistycznych narzędzi

Skontaktuj się

Możesz skorzystać z formularza, abyśmy mogli przekierować Twoją wiadomość do odpowiednich osób lub skontaktować się z nami bezpośrednio:

Dział NORA
+48 887 095 222
nora@automiras.pl

Przedstawiciel Handlowy
Przemysław Reluga
+48 669 300 223
preluga@automiras.pl

Przedstawiciel Handlowy
Agnieszka Różalska
+48 887 222 290
arozalska@automiras.pl

Dyrektor
Grzegorz Sklarow
+48 669 300 901
gsklarow@automiras.pl

grupamakurat.pl | Części i akcesoria

Współadministratorem Państwa danych osobowych jest Grupa Makurat zrzeszająca podmioty, które zawarły porozumienie o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 RODO oraz uzgodniły w szczególności, że Spółka Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. z siedzibą w Pępowie, jest odpowiedzialna za wykonywanie czynności wspomagających oraz realizację obowiązku informacyjnego i umożliwienie wykonywania praw osób, których dane dotyczą. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawienia. Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać Tobie w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili masz prawo do wycofania swoich zgód poprzez e-mail rodo@automiras.pl lub kontakt z VGP. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać w Polityce Prywatności.