Skontaktuj się

Poniżej znajdziesz dane kontaktowe do wszystkich naszych lokalizacji oraz poszczególnych działów. Jeśli nie jesteś pewien gdzie napisać, skorzystaj z formularza ogólnego – my przekierujemy Twoją wiadomość do odpowiednich osób.

grupamakurat.pl | Kontakt

Współadministratorem Państwa danych osobowych jest Grupa Makurat zrzeszająca podmioty, które zawarły porozumienie o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 RODO oraz uzgodniły w szczególności, że Spółka Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. z siedzibą w Pępowie, jest odpowiedzialna za wykonywanie czynności wspomagających oraz realizację obowiązku informacyjnego i umożliwienie wykonywania praw osób, których dane dotyczą. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawienia. Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać Tobie w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili masz prawo do wycofania swoich zgód poprzez e-mail rodo@automiras.pl lub kontakt z VGP. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać w Polityce Prywatności.

Nasze oddziały

Adres:
Gdańska 62,
83-330 Pępowo
Tel. +48 58 685 95 70

Godziny pracy:
pn. – pt. 7.00 – 17.00
sb. 7.00 – 13.00
cnp@automiras.pl

Adres:
Zawodników 2,
80-729 Gdańsk
Tel. +48 58 573 58 80

Godziny pracy:
pn. – pt. 7.00 – 18.00
sb. 7.00 – 13.00
gdansk@automiras.pl

Pępowo

Makurat Auto

Oddział Pępowo

Gdańsk

Makurat Auto

Oddział Gdańsk

Szukasz kontaktu do konkretnego Działu? Sprawdź poniżej

Nasze działy

ASSISTANCE 24/7

+48 661 118 118

Oddział Gdańsk

pon-pt | 07.00-18.00
sob | 07.00-13.00

Recepcja serwisu
+48 58 573 58 80
gdansk@automiras.pl

Asystentka Serwisu
Katarzyna Kostuch
+48 58 573 58 80
gdansk@automiras.pl

Doradca Serwisu
Patrycja Tekieli
+48 58 573 58 80
ptekieli@automiras.pl

Doradca Serwisu
Iwona Sobkowiak
+48 58 573 58 80
isobkowiak@automiras.pl

Doradca Serwisu
Damian Koszel
+48 58 573 58 80
dkoszel@automiras.pl

Kierownik Serwisu
Kamil Osmolak
+48 58 573 58 80
kosmolak@automiras.pl

Specjalista ds. Gwarancji i Akcji Fabrycznych
Radosław Pek
+48 58 573 58 80
rpek@automiras.pl

Stacja Kontroli Pojazdów
Pon – Pt 8.00-16.00

Oddział Pępowo

pon-pt | 07.00-17.00
sob | 07.00-13.00

Doradca Serwisu
Tomasz Sikorski
+48 605 304 307
tsikorski@automiras.pl

Wojciech Zadworny
+ 48 60 917 200
wojciech.zadworny@grupamakurat.pl 

GDAŃSK

Dział Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
+48 58 573 58 80
cnp@automiras.pl

PĘPOWO

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
Karolina Fijałkowska
+48 691 222 238
kfijalkowska@automiras.pl

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
Agnieszka Koszałka
+48 724 300 209
akoszalka@automiras.pl

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
Anna Derlecka
+48 605 306 505
aderlecka@automiras.pl

Doradca techniczny
Michał Kaszuba
+48 885 300 802
mkaszuba@automiras.pl

Doradca techniczny
Robert Fobke
+48 603 053 992
rfobke@automiras.pl

Doradca techniczny | koordynator Tesla Approved Body Shop
Dawid Makurat
+48 605 207 704
dmakurat@automiras.pl

Doradcy techniczni
Piotr Siwek
+48 603 327 200
psiwek@automiras.pl

Mariusz Mechliński
+48 781 201 404
mmechlinski@automiras.pl

Szymon Jankowski 
+48 725 444 408
szymon.jankowski@grupamakurat.pl

Kontakt główny
+48 58 573 58 80
gdansk@automiras.pl

Dział Części Zamiennych | Oddział Gdańsk
Mateusz Podgórski
+48 58 573 58 80
mpodgorski@automiras.pl

Dział NORA
+48 887 095 222
nora@automiras.pl

Przedstawiciel Handlowy
Przemysław Reluga
+48 669 300 223
preluga@automiras.pl

Przedstawiciel Handlowy
Agnieszka Różalska
+48 887 222 290
arozalska@automiras.pl

Dyrektor
Grzegorz Sklarow
+48 669 300 901
gsklarow@automiras.pl

 

GDAŃSK

Kierownik sprzedaży samochodów
Grzegorz Warecki
+48 781 201 505
gwarecki@makuratauto.pl

Specjalista ds. sprzedaży samochodów
Karolina Kozłowska
+48 887 093 222
kkozlowska@makuratauto.pl

Specjalista ds. sprzedaży samochodów
Piotr Prykaszczyk
+48 887 300 040
piotr.prykaszczyk@grupamakurat.pl

Specjalista ds. sprzedaży samochodów
Mikołaj Markuszewski
+48 667 300 434
mikolaj.markuszewski@grupamakurat.pl

PĘPOWO

Kierownik sprzedaży samochodów
Anna Gąska
+48 724 300 205
agaska@makuratauto.pl

Specjalista ds. sprzedaży samochodów
Stefan Lorbiecki
+48 725 201 507
slorbiecki@makuratauto.pl

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży samochodów
Zuzanna Klawikowska
+48 885 200 080
zklawikowska@grupamakurat.pl

Administracja sprzedaży
Grzegorz Woźniak
+48 607 333 399
gwozniak@makuratauto.pl

Dyrektor Handlowy
Bartosz Walasek
bartosz.walasek@grupamakurat.pl

Specjalista ds. wynajmu pojazdów
Radosław Klajna
+48 724 300 203
rklajna@automiras.pl

Kierownik ds. ubezpieczeń
Karina Ziegert
+48 887 097 222
karina.ziegert@makuratubezpieczenia.pl

Żukowo, ul. Jabłoniowa 7/2 | Siedziba

Specjalista ds. ubezpieczeń
Kinga Wenta
+48 885 240 200
kinga.wenta@grupamakurat.pl

Specjalista ds. ubezpieczeń
Karolina Marszałkowska
+48 724 111 191
karolina.marszalkowska@grupamakurat.pl

Żukowo, ul Prusa | Wydział Komunikacji

Specjalista ds. ubezpieczeń
Natalia Keslinka
+48 721 019 901
natalia.keslinka@makuratubezpieczenia.pl

Specjalista ds. ubezpieczeń
Emilia Kryszewska
+48 885 300 803
emilia.kryszewska@grupamakurat.pl

Pępowo, Gdańska 62- dział sprzedaży

Specjalista ds. ubezpieczeń
Izabela Kobiela
+48 782 001 106
izabela.kobiela@grupamakurat.pl

Gdańsk, ul. Zawodników 2

Specjalista ds. ubezpieczeń
Iza Lis
+48 781 300 404
izabela.lis@grupamakurat.pl

 

 

Telefon Kontaktowy/Recepcja
+48 605 304 402
finanse@automiras.pl

Marketing & PR
kontakt ogólny:
marketing@automiras.pl

Inspektor danych osobowych
rodo@automiras.pl

Koordynator ds. edukacji
Hanna Bieszke
+48 887 096 222
hbieszke@automiras.pl
edukacja@automiras.pl

ul. Jabłoniowa 7,
83-330 Żukowo

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
pierwsza sobota miesiąca: 8:00 – 13:00