Skontaktuj się

Poniżej znajdziesz dane kontaktowe do wszystkich naszych lokalizacji oraz poszczególnych działów. Jeśli nie jesteś pewien gdzie napisać, skorzystaj z formularza ogólnego – my przekierujemy Twoją wiadomość do odpowiednich osób.

grupamakurat.pl | Kontakt

Współadministratorem Państwa danych osobowych jest Grupa Makurat zrzeszająca podmioty, które zawarły porozumienie o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 RODO oraz uzgodniły w szczególności, że Spółka Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. z siedzibą w Pępowie, jest odpowiedzialna za wykonywanie czynności wspomagających oraz realizację obowiązku informacyjnego i umożliwienie wykonywania praw osób, których dane dotyczą. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawienia. Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać Tobie w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili masz prawo do wycofania swoich zgód poprzez e-mail rodo@automiras.pl lub kontakt z VGP. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać w Polityce Prywatności.

Nasze oddziały

Pępowo

Makurat Auto

Oddział Pępowo

Gdańsk

Makurat Auto

Oddział Gdańsk

Adres:
Gdańska 62,
83-330 Pępowo
Tel. +48 58 685 95 70

Godziny pracy:
pn. – pt. 7.00 – 17.00
sb. 7.00 – 13.00
cnp@automiras.pl

Adres:
Zawodników 2,
80-729 Gdańsk
Tel. +48 58 573 58 80

Godziny pracy:
pn. – pt. 7.30 – 18.00
sb. 7.00 – 13.00
gdansk@automiras.pl

Szukasz kontaktu do konkretnego Działu? Sprawdź poniżej

Nasze działy

ASSISTANCE 24/7

+48 661 118 118

Recepcja serwisu
+48 58 573 58 80
gdansk@automiras.pl

Asystentka Serwisu
Marta Iwaszko,
+48 58 573 58 80
gdansk@automiras.pl

Asystentka Serwisu
Kamila Żerko
+48 58 573 58 80
gdansk@automiras.pl

Doradca Serwisu
Patrycja Tekieli
+48 58 573 58 80
ptekieli@automiras.pl

Doradca Serwisu
Iwona Sobkowiak
+48 58 573 58 80
isobkowiak@automiras.pl

Kierownik Serwisu
Kamil Osmolak
+48 58 573 58 80
kosmolak@automiras.pl

Specjalista ds. Gwarancji i Akcji Fabrycznych
Radosław Pek
+48 58 573 58 80
rpek@automiras.pl

Serwis
Pon -Pt 7.00 – 18.00
Sob 7.00 – 13.00

Stacja Kontroli Pojazdów
Pon – Pt 8.00-16.00

GDAŃSK

Dział Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
Julia Nastała-Przybylińska
+48 58 573 58 80
jnastala@automiras.pl

PĘPOWO

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
Karolina Fijałkowska
+48 691 222 238
kfijalkowska@automiras.pl

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
Agnieszka Koszałka
+48 724 300 209
akoszalka@automiras.pl

Doradcy techniczni
Piotr Siwek
+48 603 327 200
psiwek@automiras.pl

Mariusz Mechliński
+48 781 201 404
mmechlinski@automiras.pl

Szymon Pietrzak
+48 667 300 306
spietrzak@automiras.pl

Krzysztof Mikosza
+48 667 300 107
kmikosza@automiras.pl

Marcin Stanisławski
+48 603 208 803
mstanislawski@automiras.pl

Kontakt główny
+48 887 095 222
nora@automiras.pl  

Specjalista ds. sprzedaży części
Przemysław Reluga
+48 669 300 223
preluga@automiras.pl 

Specjalista ds. sprzedaży części
Agnieszka Różalska
+48 887 222 290
arozalska@automiras.pl
 
Przedstawiciel Handlowy Sprzedaż Części
Jakub Ksepka
+48 887 095 222
jksepka@automiras.pl

Dyrektor
Grzegorz Sklarow
+48 669 300 901
gsklarow@automiras.pl

Dział Części Zamiennych | Oddział Gdańsk
Mateusz Podgórski
+48 58 573 58 80
mpodgorski@automiras.pl

GDAŃSK

Kierownik sprzedaży samochodów
Grzegorz Warecki
+48 781 201 505
gwarecki@makuratauto.pl

Sprzedawca samochodów
Marta Dubrovska
+48 887 093 222
mdubrovska@makuratauto.pl

 

PĘPOWO

Sprzedawca samochodów
Anna Gąska
+48 724 300 205
agaska@makuratauto.pl

Sprzedawca samochodów
Stefan Lorbiecki
+48 725 201 507
slorbiecki@makuratauto.pl

Administracja sprzedaży
Grzegorz Woźniak
+48 607 333 399
gwozniak@makuratauto.pl

Specjalista ds. wynajmu pojazdów
Radosław Klajna
+48 724 300 203
rklajna@automiras.pl

PĘPOWO

Specjalista ds. ubezpieczeń
Monika Kuchnowska
+48 782 001 106
monika.kuchnowska@makuratubezpieczenia.pl

GDAŃSK

Specjalista ds. ubezpieczeń
Dawid Karbowski
+48 724 111 191
dawid.karbowski@makuratubezpieczenia.pl

Specjalista ds. ubezpieczeń
Błażej Plichta
+48 885 240 200
blazej.plichta@makuratubezpieczenia.pl

Specjalista ds. ubezpieczeń
Karolina Marszałkowska
+48 885 300 803
karolina.marszalkowska@makuratubezpieczenia.pl

Kierownik
Karina Ziegert
+48 887 097 222
+48 58 685 95 70
karina.ziegert@makuratubezpieczenia.pl

Telefon Kontaktowy/Recepcja
+48 605 304 402
finanse@automiras.pl

Marketing & PR
kontakt ogólny:
marketing@automiras.pl

Inspektor danych osobowych 
rodo@automiras.pl

Koordynator ds. edukacji 
Tadeusz Jakubiak
+48 781 201 600
edukacja@automiras.pl

Specjalista ds. kadr
Hanna Bieszke
+48 887 096 222
hbieszke@automiras.pl

ul. Jabłoniowa 7,
83-330 Żukowo

poniedziałek – czwartek: 8:00 – 18:00
piątek: 8:00 – 16:00
pierwsza i ostatnia sobota miesiąca: 8:00 – 13:00