Przy wyborze salonu dealerskiego należy brać pod uwagę kwestie takie jak: 

  • wielkość salonu sprzedaży

Obecnie powstaje coraz więcej salonów zaprojektowanych funkcjonalnie, nowocześnie, zgodnie z najnowszymi technologiami. Zasady tworzenia najnowszych salonów w Polsce wymagają zachowania wysokich standardów. Dużą wagę przywiązuje się do dużych powierzchni ekspozycji.  Pomieszczenia powinny być wysokie, aby przestrzeń wokół pojazdów była dostępna, a samochody dobrze się prezentowały z każdej perspektywy. Budynki salonów dealerskich często mają przeszklone ściany i dzielą się na strefy.

  • lokalizacja

Dla wielu osób odległość, jaką muszą pokonać z domu do salonu dealerskiego jest bardzo ważna. Nie każdy może i  chce jeździć do miejscowości oddalonych o wiele kilometrów. Dealerzy samochodów używanych obecni są niemal w każdym mieście. Jeśli jednak poszukujemy konkretnej marki samochodu, czasem musimy wybrać się dalej np. do większego miasta. Jeśli chcemy zakupić auto w najbliższej okolicy, potrzebujemy wpisać w wyszukiwarce markę i lokalizację. Otrzymamy wtedy wynik dla konkretnego salonu lub salonów w pobliżu naszego miejsca zamieszkania.

  • dobra opinia

Jedną z możliwości zasięgnięcia opinii na temat konkretnej firmy są  fora, grupy tematyczne w mediach społecznościowych, czy strony internetowe. Można  wyszukać np. wizytówkę  Google Moja Firma, na której klienci dzielą się opinią na temat danej firmy. Istnieje też wiele innych miejsc i sposobów do zebrania informacji np. bezpośrednie zapytanie znajomych albo banery reklamowe, które widzimy przypadkiem jadąc samochodem. Każda forma reklamy jest źródłem informacji.

  • standardy obsługi klienta

Obsługa klienta jest niezwykle istotną sprawą w procesie zakupu. W związku z tym warto wybrać salon znany z dobrego podejścia do potencjalnego klienta. Wyraża się to przede wszystkim w kulturze osobistej sprzedawców. Powinni oni mieć też profesjonalne podejście do prezentacji modeli i odpowiadania na pytania klienta. Dealer musi również respektować określone przepisy, w tym o rękojmi. Za ewentualne wady, odkryte już po dokonaniu zakupu odpowiedzialność ponosi sprzedawca. W ofertach większości dealerów znajduje się finansowanie pojazdów co oznacza, że nawet droższy model można zakupić bez większych problemów.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym darczyńcom, którzy pomagają, aby rozwój był na najwyższym możliwym poziomie! Jeden z tych sponsorów był szczególnie pomocny, pomagając nam dostarczać wciągające treści, które sprawiają, że czytelnicy wracają. Chcemy, abyś trochę lepiej zapoznał się z tą platformą. Jeśli jesteś osobą, która najprawdopodobniej będzie cieszyć się grami w swoim wolnym czasie, to w SlotoGate będziesz mógł otrzymać najlepszą możliwą rozrywkę. Prezentowane są tam gry wiodących w branży dostawców, a kasyna, które zostały wcześniej sprawdzone na tej platformie, oferują najlepsze efekty wizualne i funkcje gry – wszystkie zoptymalizowane pod kątem płynnej pracy na dowolnym urządzeniu, dzięki czemu możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja rozrywka jest uczciwa i bezpieczne. Jeśli te warunki są tym, do czego dążysz – dlaczego nie spróbować?

Grupa Makurat – dealer samochodowy Gdańsk

Grupa Makurat dealer samochodowy Gdańsk istnieje na rynku od ponad 25 lat i wciąż się rozwija. W naszej firmie pracują wybitni najlepsi w branży specjaliści. Stale dostosowujemy się do potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów. Głównym celem działalności Grupy Makurat Gdańsk jest ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług w branży motoryzacyjnej i sprzedaży pojazdów.

Grupa Makurat Gdańsk prowadzi autoryzowany serwis takich marek jak: Volkswagen, Audi, SEAT, Cupra, Skoda, Volkswagen Dostawcze, w którym wykorzystuje najwyższej klasy narzędzia. O profesjonalizmie i wysokiej jakości usługach świadczy uzyskany certyfikat ISO.

Kupno samochodu w Makurat Auto jest szybsze i bezpieczniejsze niż w serwisach motoryzacyjnych. Jesteśmy sprawdzonym salonem sprzedaży, dlatego oferujemy przedłużoną gwarancję zapewniając największe bezpieczeństwo finansowe. Zabezpiecza to klienta przed dodatkowymi kosztami naprawy w razie awarii. Mamy w ofercie również kredyty, leasingi i opcje wynajmu, w której każdy klient może wybrać dogodny okres finansowania oraz określić wysokość wpłaty własnej. U nas otrzymasz umowę na korzystnych dla Ciebie warunkach,  niezależnie czy planujesz zakup na firmę czy prywatnie.

Zapraszamy do kontaktu